Pašto sistema

T.Stremavičius laimi “Druskininkai Open-2015“ turnyrą!

 

Savaitgalį (sausio 10-11d.) Druskininkuose vykusiame tradiciniame “Druskininkų kongreso” šachmatų festivalyje vėl dominavo jaunieji “Margirio” auklėtiniai.

Suaugusiųjų tarptautiniame greitųjų šachmatų turnyre “Druskininkai Open – 2015” dalyvavo 41 žaidėjas iš Lietuvos, Latvijos, Baltarusijos ir Rusijos. Buvo žaidžiama 9 ratų šveic. sistema, partijai skiriant po 25min., papildomai pridedant po 10 sek. už kiekvieną padarytą ėjimą. Varžyboms teisėjavo tarpt. kategorijos (IA) teisėjas Raimondas Paliulionis.

Turnyre nebuvo lygių Lietuvos greitųjų šachmatų čempionui Titui Stremavičiui (rtg. 2400), kuris laimėjo pirmas 8 partijas (!), jų tarpe ir prieš pagrindinį savo konkurentą Tomą Laurušą (2507). Anksčiau laiko užsitikrinęs pirmąją vietą, Titas paskutinę, nieko nebelėmusią partiją užbaigė taikiai su R.Narmontu (2117) iš Šiaulių. Sveikiname Titą su puikiu tiek “Margirio”, tiek Lietuvos atstovavimu Druskininkuose!

Titas Stremavičius

Turnyro reitingo favoritui Tomui Laurušui po pralaimėjimo Titui 5-ajame varžybų rate pavyko susikaupti, ir laimėjus visas 4 partijas sekmadienį, pakilti iš 11-os tiesiai į 2-ąją vietą! Tomo sąskaitoje -7 taškai.

III vietą “Druskininkai Open – 2015” užėmė viešnia iš Rusijos Ana Stjažkina, surinkusi 6tšk.

Oficiali Druskininkų kongreso svetainė ; “Druskininkai Open-2015” ir “Aquapark Open-2015” rezultatai “Chess-Results” serveryje

Įrašas paskelbtas temoje NAUJIENOS, Uncategorized. Išsisaugokite pastovią nuorodą.