Pašto sistema

T.Stremavičius –Karaliaus Mindaugo karūnavimo turnyro nugalėtojas!

Šeštadienį, liepos 5d. 76 šachmatininkai iš įvairių Lietuvos miestų susirinko į Kauną prie languotų šachmatų lentų švęsti Karaliaus Mindaugo karūnavimo Lietuvos karaliumi. Buvo rungiamasi greitųjų šachmatų kontrole 12min.+ 5sek. Viso varžybose sužaisti 9 ratai.

Labai greitai turnyre išaiškėjo 2 favoritai, visą distanciją kovoję dėl I prizo. Tai pastaruoju metu sparčiai progresuojantys “Margirio” pagrindinės sudėties žaidėjai Tomas Laurušas ir Titas Stremavičius. Skynę pergalę po pergalės, V rate jie pirmoje lentoje susitiko tarpusavyje. Nugalėjo baltaisiais žaidęs T.Stremavičius. Ši Tito pergalė tapo lemiama kovoje dėl nugalėtojo laurų. Mat Kauno moksleivis, įveikęs pavojingiausią konkurentą, spurto nestabdė, ir pirmąją partiją lygiosiomis baigė tik priešpaskutiniajame VIII rate. Paskutiniajame rate įveikęs Karaliaus Mindaugo pagerbimo turnyro svečią iš Danijos P.H. Grabow’ą, T.Stremavičius surinko net 8,5tšk. iš 9 gal. ir pelnytai laimėjo Karaliaus Mindaugo turnyro I prizą.

Titas Stremavičius

Tik pustaškiu nuo Tito atsiliko T.Laurušas, visą turnyrą atkakliai “kvėpavęs į nugarą” nugalėtojui. Supykdytas nesėkmės V rate, Tomas laimėjo visas likusias partijas. Paskutiniuose 2 ratuose T.Laurušas įveikė IM Kęstutį Kauną ir FM Rolandą Martinkų iš Marijampolės.

I moterų prizą laimėjo kaunietė Sandra Navickaitė, surinkusi 5tšk. Tiek pat taškų surinko ir Kauno moksleivė Saulė Gailiūnaitė, tačiau nuo nugalėtojos atsiliko pagal Buchholco medium koeficientą. Visi Karaliaus Mindaugo karūnavimo greitųjų šachmatų turnyro rezultatai ir statistika “Chess-results”.

Įrašas paskelbtas temoje Uncategorized. Išsisaugokite pastovią nuorodą.