Pašto sistema

Š.Šulskis atvyko į Heistingsą ginti Kongreso nugalėtojo titulo

Ketvirtadienį, gruodžio 28d. Anglijoje, Heistingse (angl. Hastings) prasideda tradicinis, seniausiasis pasaulyje šachmatų kongresas – 97-asis Heistingso tarptautinis šachmatų kongresas ( angl. 97th Hastings International Chess Congress). Savo pernai iškovoto 96-ojo Heistingso kongreso nugalėtojo titulo į pietinę Anglijos pakrantę prie Lamanšo sąsiaurio ginti atvyko ir Kauno ŠK „Margiris” pirmininkas, tarpt. didmeistris Šarūnas Šulskis. Šioje kelionėje Kauno didmeistrį lydi jo bičiuliai Paulius Juknis ir Rasa Norinkevičiūtė – Donovan, taip pat dalyvausiantys pagrindiniame Kongreso „Masters” turnyre.

Š.Šulskis ir P.Juknis jau atvyko į Heistingsą bei siunčia linkėjimus juos palaikantiesiems (ŠK „Margiris” nuotr.)

Šiais metais Kongreso „Masters” turnyras bus žaidžiamas 9 ratų šveicariška sistema. Jame dalyvauja 100 žaidėjų iš 27 šalių. I rate prie I stalo Š.Šulskis baltosiomis figūromis žais su 13-mečiu anglu berniuku Max Pert. Prie 16-ojo stalo Rasa Norinkevičiūtė- Donovan taip pat baltosiomis figūromis žais prieš anglą tarpt. meistrą Jonah B. Willow, o P.Juknis baltaisiais prieš prancūzą Samuel Alcindor prie 37-ojo stalo.

Sausio 5d., penktadienį galutinai paaiškės, ar Š.Šulskiui pavyko apginti Kongreso nugalėtojo titulą. Tai padaryti šį kartą Kauno senjorui bus tikrai nelengva, turint omenyje, kad jo reitingas 2490 yra tik 11-as startiniame žaidėjų sąraše.

97-ojo Heistingso tarptautinio šachmatų kongreso

oficiali svetainė

rezultatai ir statistika „Chess-results”

partijų transliacija chess24.com

Įrašas paskelbtas temoje NAUJIENOS. Išsisaugokite pastovią nuorodą.