Pašto sistema

Greitųjų šachmatų turnyro,skirto Stanislovo Biržiškio atminimui, NUOSTATAI

Stanislovas Biržiškis (1900 – 1996) – Lietuvos agronomas,
pedagogas, etnografas, Šilalės politinis ir visuomenės veikėjas,
1949-57 metais tremtinys Sibire, entuziastingas šachmatų mėgėjas.

1.Rengėjai – Šilalės rajono savivaldybė, Pajūrio St. Biržiškio gimnazija, Biržiškių šeima, Pajūrio seniūnija, UAB „Milsa“, Šilalės rajono šachmatų, šaškių, stalo teniso klubas „Dvaras“.

2. Turnyras vyks 2021-jų metų rugsėjo 11-ą dieną Šilalės raj. Pajūrio St. Biržiškio gimnazijoje (Dariaus ir Girėno g. 35, Pajūris). Varžybų pradžia 10-ą valandą.

3. Turnyre gali dalyvauti visi šachmatų mėgėjai, ne jaunesni kaip 14 metų. Jaunesni nei 14 metų dalyviai leidžiami, jei turi ne mažesnį nei 1300 FIDE reitingą.

4. Turnyras bus vykdomas šveicariška sistema, 9 ratais. Partijai kiekvienam dalyviui skiriama po 12 min., pridedant po 5 sek. kiekvienam padarytam ėjimui.

5. Žaidžiama pagal FIDE greitųjų šachmatų reglamentą. Turnyras registruojamas FIDE ir dalyviams bus skaičiuojami FIDE greitųjų šachmatų reitingai.

6. Nugalėtojų nustatymas.
Laimi dalyvis, surinkęs daugiausiai taškų. Taškų lygybės atveju vietos nustatomos pagal šiuos papildomus
rodiklius:
1) Buchholco koeficientas (medium) atmetus geriausią ir blogiausią rezultatą;
2) Buchholco pilnas koeficientas;
3) Performansas.

7. Dalyviai apdovanojami piniginiais ir daiktiniais prizais. Prizinį fondą įsteigė St. Biržiškio sūnus Jonas Biržiškis (praeityje Lietuvos Respublikos susisiekimo ministras) bei kiti turnyro rėmėjai.
Prizai bus skiriami turnyro prizininkams, geriausiai pasirodžiusiai moteriai, geriausiam moksleiviui, geriausiam senjorui. Rėmėjai gali įsteigti ir papildomų prizų.

8. Dalyvių skaičius ribotas, būtina išankstinė registracija ne vėliau kaip iki rugsėjo 7-os dienos. Registracija ir informacija telefonu +370 640 33101 arba elektroniniu paštu Tomas.Vesciunas@gmail.com. Vietų skaičius ribotas, užsiregistravus 100-ui dalyvių, registracija bus sustabdyta. Užsiregistravę, ir apie savo neatvykimą iš anksto nepranešę dalyviai kitais metais turnyre bus nepageidaujami.


Renginyje bus fotografuojama, filmuojama, todėl informuojame, kad Jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, ir šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar media priemonėse.


Turnyras bus vykdomas pagal tuo metu galiojančią valstybės lygio ekstremalios situacijos
operacijų valstybės operacijų vadovo sprendimu nustatytą tvarką. Jei bus nustatyti apribojimai dalyvių
skaičiui, pirmenybė bus taikoma anksčiau užsiregistravusiems žaidėjams.

Organizacinis komitetas

Įrašas paskelbtas temoje Nuostatai. Išsisaugokite pastovią nuorodą.