Pašto sistema

Adventinė nuotaika sukvietė į Kauną gausų būrį šachmatininkų

Šeštadienį  ŠK „Margirio“ klubas įvykdė paskutinį  planuotą 2018 metų kalendoriaus renginį  Kauno įgulos karininkų ramovėje – Kalėdinį greitųjų šachmatų turnyrą. Šachmatininkai iš visos Lietuvos gausiai plūdo atsisveikinti su 2018-aisiais Kaune. Viso į Kauną šeštadienį sugužėjo net 110 sportininkų mėgėjų iš Kauno, Vilniaus, Marijampolės, Šakių, Raseinių, Kėdainių, Jonavos, Šiaulių, Jurbarko, Druskininkų, Alytaus, Skuodo ir kitų Lietuvos miestelių. Atvyko 2 svečiai iš Lenkijai priklausančio lietuviško Punsko – Jonas Žukauskas ir Edmundas Valinčius, o taip pat buvusi kaunietė, dabar gi Danijai atstovaujanti Margarita Baliūnienė.

Kaledinis 2018

Advento dvasia į Kauną sutraukė gausų būrį dalyvių

Buvo rungtyniaujama 9 ratų šveicariškąja sistema, žaidėjui skiriant po 12 min partijai pabaigti + 5 sek. už kiekvieną padarytą ėjimą. Turnyre dominavo patyręs ir kvalifikuotas FIDE meistras iš Vilniaus Darius Viškelis, nors jam rimtą konkurenciją iki pat turnyro pabaigos kėlė kitas vilnietis Andrius Paulauskas. Konkurentų tiesioginė akistata V rate baigėsi lygiosiomis, o visas kitas partijas D.Viškelis laimėjo ir surinkęs 8,5 tšk. iš 9 gal. tapo Kalėdinio turnyro Kaune nugalėtoju!

A.Paulauskas liko II-as (8tšk.). Po 7 taškus surinko ir 3-5 vietas surinko jaunieji „Margirio“ dubleriai Pijus Stremavičius ir Aistis Butvilas bei ŠK „Margirio“ pirmininkas Stasys Steponavičius. Pagal geresnius papildomus rodiklius Kalėdinio turnyro bronzos medalis ir III prizas atiteko Pijui.

Viskelis 2018

D.Viškelis (juodieji) tik paskutiniojo rato dramatiška pergale prieš L.Kasparavičių (baltieji) užsitikrino Kalėdinio turnyro nugalėtojo Kaune laurus

 

Moterų įskaitoje I kalėdinį prizą po nelengvos kovos sugebėjo iškovoti Margarita Baliūnienė – 6 tšk. Tiek pat taškų surinko, tačiau nežymiai pagal papildomus rodiklius nuo M.Baliūnienės atsiliko jauna Lietuvos olimpinės moterų rinktinės debiutantė Guoda Perminaitė. III-ia moterų įskaitoje liko kaunietė Kristina Sulikienė – 5 tšk.

Buvo apdovanoti ir kitų įskaitų ( senjorų, moksleivių ir pan.) geriausieji. Jų pavardes galite sužinoti, peržiūrėję Kauno kalėdinio greitųjų šachmatų turnyro galutinę lentelę

Įrašas paskelbtas temoje NAUJIENOS. Išsisaugokite pastovią nuorodą.