Pašto sistema

XII-ąjį R.Makavecko vardo turnyrą Kaune laimi D.Viškelis

Šeštadienį, rugsėjo 15d. Kaune įvyko jau 12-asis Kauno šachmatų federacijos Garbės prezidento Romualdo Makavecko vardo greitųjų šachmatų turnyras. Šis tradicinis, Kauno apskrities totorių bendruomenės remiamas renginys, sulaukė didelio žaidėjų dėmesio ir šiemet. Viso į Kauną šeštadienį susirinko 109 šachmatų mėgėjai.

Turnyras buvo žaidžiamas 9 ratų šveicariška sistema, žaidėjui skiriant po 12min.+5 sek. partijai pabaigti. Turnyro reitingo favoritu buvo „Margirio” atstovas kėdainietis FM Laimutis Šolys (greitųjų šachmatų reitingas 2199). Įpusėjus turnyrinę distanciją pirmavo gabus Marijampolės moksleivis Arnas Povilas Žukauskas (2125) -5 tšk. iš 5 gal., tačiau VI rate jis patyrė pralaimėjimą prieš patyrusį Vilniaus FM Darių Viškelį (2044). VII rate D.Viškelis dar pasiekė svarbią pergalę prieš L.Šolį ir daugiau lyderio pozicijos nebeužleido niekam iki pat finišo.

IMG_8179

XII R.Makavecko vardo turnyro nugalėtojas Kaune – Darius Viškelis (Vilnius)

Galutinėje įskaitoje surinkęs 8 tšk. iš 9 gal., D.Viškelis pelnė XII R.Makavecko vardo greitųjų šachmatų turnyro nugalėtojo taurę ir I prizą. II liko kaunietis Paulius Juknis – 7,5 tšk., o III – kaunietis Tomas Tamošiūnas – 7 tšk.

Moterų įskaitos nugalėtoja tapo šiaulietė Gabija Šimkūnaitė – 6,5 tšk., II vietoje liko kita šiaulietė Berta Rėja Butvilaitė- 5,5 tšk., o III – klaipėdietė Donata Januševičiūtė -5,5 tšk.

XII Kauno šachmatų federacijos Garbės prezidento Romualdo Makavecko vardo greitųjų šachmatų turnyro rezultatai ir statistika

Įrašas paskelbtas temoje NAUJIENOS. Išsisaugokite pastovią nuorodą.