Pašto sistema

Titas Stremavičius nugali R.Banaičio atminimo turnyre Jonavoje!

Šeštadienį, sausio 9d. šalies šachmatininkai rinkosi į Jonavą pagerbti šviesaus atminimo trenerio Richardo Banaičio atminimo. Į pagrindinį suaugusiųjų „A“ turnyrą susirinko 85 žaidėjai, o į “B” turnyrą, kuriame žaidė 2002m. gimimo ir jaunesni vaikai – net 110 jaunųjų šachmatininkų. Buvo rungtyniaujama šveicariškąja sistema, partijai skiriant po 10 min. + 5sek. už kiekvieną atliekamą ėjimą.

Puikiai šiuo metu rungtyniaujantis 17-metis Kauno moksleivis Titas Stremavičius labai užtikrintai pradėjo turnyrą,laimėdamas pirmąsias 6 partijas ir užgrobdamas lyderystę. Vėliau Titas atsikvėpė dviemis lygiosiomis. Pasinaudodamas tuo, Titą sugebėjo pasivyti FIDE meistras iš Kauno Aleksandras Jegorovas. Paskutiniajame rate abu konkurentai žaidė juodosiomis figūromis. A.Jegorovas pralaimėjo didmeistriui iš sostinės V.Mališauskui, o T.Stremavičius įveikė plungiškį H.Asauską.

Stremavicius 2015_resize

2015m. Lietuvos vyrų čempionate iškovojęs sidabrą, T.Stremavičius tęsia sėkmingų pasirodymų seriją (ŠK „Margiris” nuotr.)

Tokiu būdu, surinkęs 8 tšk. iš 9 gal., T.Stremavičius pelnė 2016m. R.Banaičio atminimo turnyro Jonavoje nugalėtojo taurę ir I prizą. Antras liko V.Mališauskas (7,5tšk.), o trečias – taip pat 7,5 tšk. surinkęs tarpt. meistras iš Kauno V.Vaznonis. Moterų įskaitoje geriausiai pasirodė 16-metė plungiškė Rugilė Meškėnaitė (5,5 tšk.).

R.Banaičio atminimo „B“ turnyre niekas negalėjo prilygti gabiam vienuolikmečiam Rokui Šlikui iš Šiaulių, surinkusiam net 8,5 tšk. iš 9 gal.

Richardo Banaičio atminimo turnyrų Jonavoje lentelės „Chess-results”

Įrašas paskelbtas temoje NAUJIENOS. Išsisaugokite pastovią nuorodą.