Pašto sistema

Tęsiama registracija į Lietuvos – Latvijos mačą prie 100 lentų Liepojoje!

Primename, kad šių metų rugpjūčio 4d. 15.30 Liepojoje (Latvija) įvyks mačas tarp Latvijos ir Lietuvos prie 100 lentų, skirtas abiejų valstybių 100-mečio jubiliejui.

Planuojama mačo lentų struktūra : po 70 vyrų, 20 jaunuolių ir 10 moterų. Bus žaidžiama laiko kontrole 40 min. partijai +15sek. už kiekvieną atliktą ėjimą.

Kviečiame Kauno šachmatininkus(-es) registruotis į mačą ir atlikti pilietinę pareigą pažymint Lietuvos 100 metų sukaktį bei pasveikinant su valstybine sukaktimi mūsų kaimynus latvius!

Kauno ŠK “Margiris”, bendradarbiaudamas su LŠF, siūlo šachmatininkams (-ėms) nebrangų nuvežimą-parvežimą į/iš Liepojos. Tačiau užsakant autobusą/mikroautobusą iš Kauno, iš anksto reikalinga žinoti ketinančių dalyvauti mače skaičių. Tad maloniai prašome pranešti apie ketinimą dalyvauti mače Latvija – Lietuva iki liepos 20d.

Pasibaigus registracijos terminui  Kauno atstovų paraiška bus nusiųsta tvirtinimui į Vilnių atsakingam už mačą asmeniui – LŠF viceprezidentui Jonui Sidabrui.

LTU -LAT Liepaja 2005

Mačo Latvija – Lietuva prie 100 lentų akimirka – Liepoja, 2005m. Archyvinė LŠF nuotrauka

Nors noras atlikti pilietinę pareigą bus laikomas pagrindiniu kriterijumi parenkant Kauno atstovus, tačiau taip pat bus atsižvelgiama į kvalifikaciją. Būtina sąlyga atstovavimui – geras Šachmatų taisyklių žinojimas. Bus atsižvelgta ir į titulus bei reitingus. Pirmenybė bus teikiama FIDE reitingą turintiems žaidėjams, o tarp jų – ELO 1600 ir aukštesnį turintiems asmenims.

Planuojama vykti, žaisti ir grįžti tą pačią dieną – rugpjūčio 4d., šeštadienį. Taigi grįžimas gali būti vėlyvas. Tai iš anksto turėtų žinoti Kauno apskrities šachmatininkai, norintys dalyvauti mače.

Tiesa, mačas Latvija-Lietuva Liepojoje – tik dalis, nors ir puošniausia, šachmatinio tradicinio festivalio “Liepājas  rokāde”, vyksiančio rugpjūčio 2-5 d. Festivalio nuostatus ir programą latvių kalba galima peržiūrėti čia. Kauno šachmatininkai, norintys atvykti į “Liepājas  rokāde” šachmatų festivalį anksčiau bei jame pasilikti po mačo Lietuva-Latvija, turės keliauti savo nuožiūra.

Pasistenkime, kad Kauno  indėlis į Lietuvos-Latvijos mačą būtų svariausias tarp kitų Lietuvos miestų – Kaunas šios garbės tikrai vertas!Neužmirškime, kad mūsų miestui ir Kauno Karininkų įgulos ramovei jau yra tekę organizuoti šį masinį tarpvalstybinį mačą prie 100 lentų 2004 metais. Būkime aktyvūs ir pilietiški!

Į mačą Latvija-Lietuva, įvyksiantį 2018m. rugpjūčio 4d. Liepojoje, jau užsiregistravusių  Kauno šachmatininkų sąrašas pridedamas(08.01)

Prašome apie savo ketinimą dalyvauti mače Liepojoje pranešti iki liepos 20d. atsakingiems Kauno ŠK “Margirio” asmenims žemiau nurodytais kontaktais:

Šarūnas Šulskis tel. +370 61400377 ;  e.p. gmsarunas@gmail.com

Algirdas Rauduvė tel. +370 68214925;   e.p.  algirdas52@yahoo.com

 

Įrašas paskelbtas temoje NAUJIENOS. Išsisaugokite pastovią nuorodą.