Pašto sistema

T.Stremavičius -Kauno greitųjų šachmatų čempionas!

Lapkričio 14d. šeštadienį Kauno Karininkų įgulos ramovės Aktų salėje įvyko 2015 m. Atviras Kauno greitųjų šachmatų čempionatas. Kiekvienam žaidėjų buvo skiriama po 12 min. +5 sek. nuolatinio pridėjimo partijai pabaigti. Buvo rungiamasi 9 ratų šveicariškąja sistema.

Į čempionato startą žengė 80 žaidėjų iš Kauno ir kitų Lietuvos miestų. Favoritu buvo laikomas tarpt. meistras Titas Stremavičius, kuriam niekas neprilygo nei titulu, nei reitingu. Artimiausią reitingo varžovą M.Bieliauską Titas lenkė daugiau nei 200 taškų.

Čempionato eiga visiškai patvirtino prognozes. Laimėjęs 7 partijas ir 2 baigęs taikiai, T.Stremavičius pelnė 8 tšk. ir tašku aplenkęs artimiausius persekiotojus, iškovojo Atviro Kauno greitųjų šachmatų čempiono taurę! Nuo nugalėtojo tašku atsiliko trys persekiotojai -Tomas Tamošiūnas, FM Mindaugas Genutis ir Timur Baliasnyj. Peržiūrėję papildomus rodiklius, čempionato teisėjai sidabro medaliu apdovanojo T.Tamošiūną, o bronza -M.Genutį.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Čempionato sidabras atiteko patyrusiam Tomui Tamošiūnui

Čempionato moterų įskaitoje nugalėjo vilkaviškietė Areta Jaškūnaitė (5,5 tšk.). Geriausiu tarp senjorų (60 m. ir vyr.) tapo vilnietis Juozas Sutkevičius (6,5 tšk.)