Pašto sistema

T.Laurušas užtikrintai laimi Kalėdinį turnyrą Kaune

Praėjusį šeštadienį, gruodžio 28d. Kauno ir kitų šalies miestų šachmatininkai šventė Kalėdas prie margųjų šachmatų lentų Kalėdiniame greitųjų šachmatų turnyre. Viso turnyre panoro dalyvauti net 115 Lietuvos ir Latvijos šachmatininkų.

Varžybų nugalėtojas Tomas Laurušas

Lygių nebuvo reitingo favoritui, Europos moksleivių greitųjų šachmatų čempionui Tomui Laurušui (rtg. 2459). Tomas laimėjo visas 9 žaistas partijas ir surinkęs 9tšk., užėmė I vietą. Nieko nenustebino ir II prizo savininkas, kuriuo tapo 7,5 tšk. surinkęs šių metų Lietuvos greitųjų šachmatų čempionas Titas Stremavičius (2396). Turėjęs 3-čią startinį numerį turnyre, trečias ir liko tarpt. meistras Vytautas Vaznonis (2360).

Kalėdinis greitųjų šachmatų turnyras

Kaunas, 2014.12.27

Pilną 115 žaidėjų lentelę galite rasti “Chess-results”

Tarp moterų geriausiai sekėsi viešniai iš Latvijos Elizabetei Limanovskai (rtg. 1829), surinkusiai 5,5 tšk. Tiek pat taškų surinko ir Lietuvos šachmatininkės Brigita Stonienė (2024), Henrieta Juciūtė (1839) ir Sandra Navickaitė (1771). Papildomas pagerinto Bucholco rodiklis II moterų įskaitos vietą lėmė B.Stonienei, o III – H.Juciūtei.

Daugelis Kauno šachmatų gerbėjų širdingai sveikino Brigitą su buvusios Laurušaitės pavardės keitimu į tvirtesnę ir gyvenimo iššūkiams gerokai atsparesne atrodančia Stonienės pavardę. Puikiai varžybose pasirodė iki šiol reitingo neturėjęs Brigitos sutuoktinis Robertas Stonys, taip pat surinkęs 5,5 tšk. ir užėmęs aukštą 39-ą vietą.

Iš kitų Kalėdiniame turnyre dalyvavusių šeimos pasirodymų galima pažymėti kėdainiečių Jono Mickevičiaus (5,5tšk.), Linaldos Mickevičienės (4,5) ir Gedmantės Mickevičiūtės (3,5)  rezultatą.

Įrašas paskelbtas temoje Uncategorized. Išsisaugokite pastovią nuorodą.