Pašto sistema

Skelbimas: Mačas Latvija- Lietuva prie 100 lentų vasarą Liepojoje

 

Šių metų rugpjūčio 4d. 15.30 Liepojoje (Latvija) įvyks mačas tarp Latvijos ir Lietuvos prie 100 lentų, skirtas abiejų valstybių 100-mečio jubiliejui.

Planuojama mačo lentų struktūra : po 70 vyrų, 20 jaunuolių ir 10 moterų. Bus žaidžiama laiko kontrole 40 min. partijai +15sek. už kiekvieną atliktą ėjimą.

Šiuo metu Lietuvos šachmatų federacijai (LŠF) netrūksta atstovų 20 jaunuolių/vaikų lentoms užimti, tačiau labai trūksta suaugusiųjų šachmatininkų.

Kviečiame Kauno šachmatininkus(-es) nuo 18 metų ir vyr. aktyviai registruotis į mačą ir atlikti pilietinę pareigą pažymint Lietuvos 100 metų sukaktį bei pasveikinant su valstybine sukaktimi mūsų kaimynus latvius.

Kauno ŠK “Margiris”, bendradarbiaudamas su LŠF, siūlo šachmatininkams (-ėms) nemokamą nuvežimą-parvežimą į/iš Liepojos. Tačiau užsakant autobusą/mikroautobusą iš Kauno, iš anksto reikalinga žinoti ketinančių dalyvauti mače skaičių. Tad maloniai prašome pranešti apie ketinimą dalyvauti mače Latvija – Lietuva iki birželio 15d.

Pasibaigus registracijos terminui  Kauno atstovų paraiška bus nusiųsta tvirtinimui į Vilnių atsakingam už mačą asmeniui – LŠF viceprezidentui Jonui Sidabrui.

Nors noras atlikti pilietinę pareigą bus laikomas pagrindiniu kriterijumi parenkant Kauno atstovus, tačiau taip pat bus atsižvelgiama į kvalifikaciją. Būtina sąlyga atstovavimui – geras Šachmatų taisyklių žinojimas. Bus atsižvelgta ir į titulus bei reitingus. Pirmenybė bus teikiama FIDE reitingą turintiems žaidėjams, o tarp jų – ELO 1600 ir aukštesnį turintiems asmenims.

Planuojama vykti, žaisti ir grįžti tą pačią dieną – rugpjūčio 4d., šeštadienį. Taigi grįžimas gali būti vėlyvas. Tai iš anksto turėtų žinoti Kauno apskrities šachmatininkai, norintys dalyvauti mače.

Tiesa, mačas Latvija-Lietuva Liepojoje – tik dalis šachmatinių tradicinio festivalio “Liepājas  rokāde”, vyksiančio rugpjūčio 2-5 d., dalių. Festivalio nuostatus ir programą latvių kalba galima peržiūrėti čia. Kauno šachmatininkai, norintys atvykti į “Liepājas  rokāde” šachmatų festivalį anksčiau bei jame pasilikti po mačo Lietuva-Latvija, turės keliauti savo nuožiūra.

 

Į mačą Lietuva-Latvija, įvyksiantį 2018m. rugpjūčio 4d., jau užsiregistravusių   Kauno šachmatininkų sąrašas pridedamas

 

Prašome apie savo ketinimą dalyvauti mače Liepojoje pranešti iki birželio 15d. atsakingiems Kauno ŠK “Margirio” asmenims žemiau nurodytais kontaktais:

Šarūnas Šulskis tel. +370 61400377 ;  e.p. gmsarunas@gmail.com

Redaktorius

Algirdas Rauduvė tel. +370 68214925;   e.p.  algirdas52@yahoo.com

Valdybos narys

 

Pasistenkime, kad Kauno  indėlis į Lietuvos-Latvijos mačą būtų svariausias tarp kitų Lietuvos miestų – Kaunas šios garbės tikrai vertas!Neužmirškime, kad mūsų miestui ir Kauno Karininkų įgulos ramovei jau yra tekę organizuoti šį masinį tarpvalstybinį mačą prie 100 lentų 2004 metais. Būkime aktyvūs ir pilietiški!

ŠK “Margiris” valdyba                                                                            2018.05.09

 

LTU -LAT Liepaja 2005
Mačo Latvija – Lietuva prie 100 lentų akimirka – Liepoja, 2005m. Archyvinė LŠF nuotrauka

Įrašas paskelbtas temoje NAUJIENOS. Išsisaugokite pastovią nuorodą.