Pašto sistema

Panevėžyje įvyko Lietuvos komandinės greitųjų šachmatų pirmenybės

Praėjusį savaitgalį, spalio 4-5d. Panevėžyje vyko Lietuvos komandinės greitųjų šachmatų pirmenybės Lietuvos šachmatų federacijos pereinamajai taurei laimėti. Jose dalyvavo ir Kauno „Margirio“ komanda. Pagrindinės „Margirio“ sudėties žaidėjams dėl mirtino nuovargio po neseniai Bilbao (Ispanija) pasibaigusių Europos klubų taurės varžybų atsisakius vykti į Panevėžį, ten L.Šolio vadovaujama nuvyko „Margirio“ dublerių komanda. Štai „Margirio“ sudėtis Panevėžyje:
Lenta Titulas Pavardė Reit.
1 FM Šolys Laimutis 2291
2 Miknevičius Laurynas 2152
3 Černiauskas Markas 1711
4 Gailiūnaitė Saulė 1714
5 Butvilas Aistis 1586

Pradėję greitųjų šachmatų varžybas kukliu 8 startiniu numeriu tarp 20 komandų, „Margiris“ deramai gynė klubo garbę Panevėžyje ir per 7 pirmenybių ratus laimėjęs 4 mačus, 1 baigęs taikiai bei 2 pralaimėjęs, surinko 9 mačų taškus bei užėmė garbingą 4 vietą galutinėje rikiuotėje. Sveikiname jaunuosius klubo atstovus su gražiu pasirodymu!

Nepaisydamas Bilbao nuovargio, L.Šolys sėkmingai vadovavo klubo komandai Panevėžyje (ŠK “Margiris” nuotr.)

Kiekvienas mačas buvo žaidžiamas prie 4 lentų, kur paskutinioji 4-a lenta pagal varžybų reglamentą buvo moteriška.Surinkę 13tšk. iš 14 gal., pereinamosios LŠF taurės savininkais tapo šeimininkai Panevėžio ŠK-1 komanda. Antri liko Plungės VŠK”Bokštas-1” šachmatininkai (11 tšk.), treti – Panevėžio KKSC “Nikė-1” (10 tšk.).

Galutinę varžybų lentelę, asmeninius “Margirio” žaidėjų rezultatus Panevėžyje bei kitą pirmenybių statistiką galima atrasti “Chess-results” serveryje.

Įrašas paskelbtas temoje Uncategorized. Išsisaugokite pastovią nuorodą.