Pašto sistema

Lietuvos jaunimo komanda –trečia Narvoje!

 

2013 metų  spalio 27 – lapkričio 1 dienomis Estijos mieste Narvoje vyko 6-osios Baltijos šalių jaunimo komandų pirmenybės. Varžybose dalyvavo 6 Baltijos jūros valstybių komandos. Kiekvienos komandos sudėtyje buvo 10 įvairaus amžiaus grupių jaunuolių -5 berniukai ir 5 mergaitės. Savo šaliai buvo atstovaujama B18, B16, B14, B12, B10, M18, M16, M14, M12, M10 lentose.

Sužaidus reglamentu nustatytus 6 mačus, paaiškėjo pajėgiausioji Baltijos jūros zonos jaunimo komanda. Tai –Rusija (12 komand. tšk.), antri liko estai (10 tšk.), o jaunoji Lietuvos komanda, surinkusi 8 komand. taškus, iškovojo bronzos medalius. Lietuviams už nugaros liko latviai, norvegai, antroji šeimininkės Estijos komanda ir suomiai.

Džiugu paminėti svarų kauniečių moksleivių indėlį į Lietuvos rinktinės bronzą. Puikiai prie pirmosios lentos (B18) šaliai atstovavęs Tomas Laurušas surinko net 5,5tšk. iš 6 gal. ir neturėjo čia sau lygių Narvoje. Kitas kaunietis Augustas Gucaga nugalėjo B10 įskaitoje, prie medalių prisidėjęs 5tšk. Pažymėtinas ir klaipėdiškės Marijos Šibajevos (M12) rezultatas mergaičių lentoje. Surinkusi 5tšk. iš 6 gal., Marija šioje lentoje užėmė antrą vietą.

Daugiau statistikos apie Baltijos šalių jaunimo komandų pirmenybes ir kitų lietuvių pasirodymą Narvoje galite atrasti rezultatų kataloge.

 

Įrašas paskelbtas temoje Uncategorized. Išsisaugokite pastovią nuorodą.