Pašto sistema

Latviai pranoko lietuvius Atvirajame Lietuvos greitųjų šachmatų čempionate

Sekmadienio pavakare Panevėžyje baigėsi Atvirasis Lietuvos greitųjų šachmatų čempionatas. Kaip ir žaibo čempionate, čia vėl ryškiai dominavo svečiai iš Latvijos. Vėl nesustabdomas buvo grėsmingas ELO favoritas Igoris Kovalenko (2741), per pirmąsias 10 partijų surinkęs net 9,5tšk! Tik paskutiniąją, nieko jam nelėmusią partiją I.Kovalenko pralaimėjo kitam latviui Tomui Kantanui (2513). Surinkęs 9,5tšk. iš 11gal., I.Kovalenko tapo 2014m. Atvirojo Lietuvos greitųjų šachmatų čempionato nugalėtoju ir pelnė I-ąjį 2500 lt. vertės prizą.

Igor Kovalenko (2741; Latvija) 

Latvių šachmatininkai išgraibstė ir likusius čempionato medalius. Sidabras atiteko T.Kantanui (8,5tšk.), o bronza – FM Nikitai Meškovui (rtg. 2433), taip pat surinkusiam 8,5tšk. 4-8 čempionato vietas pasidalijo 5 šachmatininkai, surinkę po 8tšk. Mūsų klubo narys Titas Stremavičius (rtg. 2437) šioje grupėje buvo 5-as, tačiau pirmas tarp lietuvių. Tad sveikiname Titą, tapusį Lietuvos greitųjų šachmatų čempionu!

Titas Stremavičius –2014m. Lietuvos greitųjų šachmatų čempionas!

Gerai pasirodė ir Tomas Laurušas (2444), šioje taškų grupėje pelnęs VII prizą ir užėmęs antrą vietą tarp Lietuvos atstovų. 8 taškus surinko ir šiaulietis Rokas Klabis (2228), kuriam atiteko VIII prizas ir čempionato bronza tarp Lietuvos atstovų.

Atvirojo Lietuvos greitųjų šachmatų čempionato moterų įskaitoje geriausiai pasirodė Lietuvos olimpinės rinktinės žaidėja Dominyka Batkovskytė (2148), surinkusi 7tšk. Sidabras atiteko Vestai Kasputei (1973), taip pat surinkusiai 7tšk., o bronza – kitai Lietuvos olimpietei panevėžietei Giedrei Vanagaitei (2002), kurios sąskaitoje 6,5tšk.

Atvirojo Lietuvos greitųjų šachmatų čempionato lentelė

Įrašas paskelbtas temoje Uncategorized. Išsisaugokite pastovią nuorodą.