Pašto sistema

KŠF prezidentui D.Pilinkui suteiktas tarptautinio organizatoriaus IO titulas!

FIDE paskelbė sąrašus asmenų, kuriems neseniai vykusio Trumsės olimpinio kongreso metu buvo suteikti žaidimo prie lentos, teisėjavimo ir organizaciniai titulai. Malonu pasveikinti Kauno šachmatų federacijos prezidentą Donatą Pilinkų, kuriam už oficialių tarptautinių šachmatų renginių vykdymą Lietuvoje FIDE skyrė aukštą IO (International Organiser) titulą!

IO Donatas Pilinkus

Priminsime, kad Donatas Pilinkus 2012m. Kaune suorganizavo Europos senjorų čempionatą, kuriame dalyvavo virš 100 žaidėjų iš įvairiausių Europos šalių. Šviežiausias Donato Pilinkaus organizacinis šedevras – šių metų vidurvasaryje Vilniuje įvykęs Pasaulio senjorų komandinis šachmatų čempionatas.  KŠF Prezidento organizacinėmis pastangomis taip pat  buvo rengtas 35-asis FIDE arbitrų seminaras internetu, kurio metų savo tarptautinę kvalifikaciją kėlė daugelis Lietuvos, o taip pat kitų šalių arbitrų.

Olimpinio kongreso Trumsėje metu buvo patvirtinti sportiniai vardai ir kitiems Lietuvos šachmatų veikėjams. Lietuvos moterų olimpinės rinktinės lyderė Deimantė Daulytė gavo garbingą IM vardą, tai yra vyrų tarpt. meistro titulą!

Teisėjų titulai: Arvydui Baltrūnui suteiktas tarptautinio arbitro (IA) titulas, o FIDE arbitrų titulus (FA) kongresas patvirtino Laimai Domarkaitei, Vaidui Radzickui ir Donatui Vaznoniui.

Džiaugiamės kvalifikuotų teisėjų gausėjimu Lietuvoje!

Įrašas paskelbtas temoje Uncategorized. Išsisaugokite pastovią nuorodą.