Pašto sistema

Kauno moksleiviai dominavo Lietuvos jaunių šachmatų čempionatuose

Panevėžyje kovo 30 –balandžio 3d. vyko Lietuvos jaunių čempionatas, suskirstytas į atskiras 6 grupes pagal lytį ir amžių -B14, M14, B16, M16, B18, M18. Jaunoji „Margirio“ karta pasižymėjo aukso medaliais net 3 iš 6 čempionatų.

Titas Stremavičius (rtg. 2381) buvo aiškiu favoritu B18 grupėje, ir iš 7 partijų surinkęs 6 taškus, iškovojo aukso medalį bei kelialapį į Pasaulio arba Europos B18 čempionatą. Tašku atsilikęs panevėžietis Andrius Brazdžionis tenkinosi sidabru, o bronza atiteko šiauliečiui Vičui Marijui, surinkusiam 4 tšk.

Aukso medalį M16 grupėje pelnė ir Saulė Gailiūnaitė, surinkusi 5 tšk. iš 7 gal. Sidabro medalis atiteko  šiaulietei Agnei Semonavičiūtei (4, 5tšk.), o trečiąją vieta čempionate užėmė, matyt, be konkurencijos dalyvavusi viešnia iš Pskovo Jana Bespalova (4,5 tšk.).

Sveikiname Saulę Gailiūnaitę -Lietuvos merginų iki 16m. čempionę!

Sunkiai aukso medalį M14 grupėje iškovojo “Margirio” moterų komandos narė Marija Šibajeva (rtg. 1865) iš Klaipėdos. Mariją, matyt, dar neatsigavusią po LMŠL batalijų, 2-ajame varžybų rate įveikė kaunietė Guoda Perminaitė (rtg. 1543), kuri vėliau M.Šibajevai kėlė konkurenciją viso čempionato metu. Abi konkurentės surinko po 6tšk. iš 7 gal. ir tik pustaškiu geresnis papildomas Media-Buchholco rodiklis (26,5 prieš 26) auksą lėmė Marijai. Trečioje vietoje liko šiaulietė Miglė Semonavičiūtė (4,5 tšk.)

2015m. Lietuvos jaunių šachmatų čempionato Panevėžyje visų grupių rezultatai ir statistika

Įrašas paskelbtas temoje NAUJIENOS. Išsisaugokite pastovią nuorodą.