Pašto sistema

II LŠL etapas Kaune : ryžtingas Vilniaus MRU proveržis!

 

Savaitgalį (vasario 18-19d.) Kaune vyko Lietuvos šachmatų lygos (LŠL) ir Lietuvos moterų šachmatų lygos (LMŠL) II etapo varžybos, kurio metu buvo sužaisti III, IV, V ratai iš reglamentu nustatytų septynių.

Šeštadienio rytą svarbią pergalę iškovojo Vilniaus Mykolo Romerio Universiteto (MRU) komanda, rezultatu 4:1 įveikusi LŠL čempionų titulą ginantį Kauno “Margirio” klubą. Pažymėtina, kad dėl ligos Kauno klubui šiame mače negalėjo padėti daugkartinis Lietuvos vyrų čempionas bei ŠK “Margirio” pirmininkas Algimantas Butnorius.

LŠL III ratas 2017.02.18   11.00

Lenta 4 MRU (Vilnius) Reit. 1 „Margiris- 1” (Kaunas) Reit. 4 : 1
1 IM Laurušas, Tomas  (b) 2433 GM Šulskis, Šarūnas  (j) 2518 ½ – ½
2 IM Sakalauskas, Vaidas  (j) 2357 GM Starostits, Ilmars  (b) 2418 ½ – ½
3 FM Vedrickas, Tautvydas  (b) 2392 FM Tvarijonas, Tomas  (j) 2277 1 – 0
4 Brazdžionis, Andrius  (j) 2288 Steponavičius, Stasys  (b) 2173 1 – 0
5 Šetkauskas, Vaidas  (b) 2183 Jukšta, Karolis  (j) 2063 1 – 0

 

Vadovaujami patyrusio komandos kapitono, praeityje vadovavusio net Lietuvos olimpinei vyrų rinktinei, Vaido Sakalausko, MRU studentai sėkmingai įgyvendino nelabai sudėtingą mačo strategiją – stabdyti “Margirio” lyderius aukštutinėse lentose, o smūgiuoti Kauno klubui “per uodegą”, kur vilniečiai turėjo aiškų reitingo pranašumą visose trijose apatinėse lentose.

IMG_6753

Tiek Š.Šulskis, tiek I.Starostits nespėjo padaryti nei po 20 ėjimų, o jau gavo taikos pasiūlymus nuo atitinkamai T.Laurušo bei V.Sakalausko. Pagrįstai būgštaudami dėl žemesnėse lentose spaudžiamų savo komandos draugų, abu kauniečiai su panieka atmetė šį “lipšnų MRU flirtą” ir kovojo toliau.

Tačiau žemesnėse mačo lentose MRU studentai jautėsi daug drąsiau. Ypač kliuvo T.Tvarijonui, kurį T.Vedrickas nuosekliai presingavo po visą lentą nuo ankstyvosios debiuto stadijos. 25-u ėjimu T.Vedrickas atliko gražią, nors kažin ar būtiną kokybės auką. 31-u ėjimu baltiesiems aktyviu žirgu b6 nukirtus nieko neveikusį juodųjų rikį c8, T.Tvarijonui, atrodo, atsirado vilties išgyventi, tačiau T.Vedricko pergalę galima vertinti kaip visiškai pelnytą.

Jaunasis “Margirio” debiutantas Karolis Jukšta irgi negalėjo prilygti V.Šetkauskui nei žaidybine patirtimi, nei treniruočių stažu. Gaila, tačiau ir spalva Karoliui kliuvo sunki. S.Steponavičiui teko blaškytis karaliumi po visą lentą nuo grėsmingos A.Brazdžionio sunkiųjų figūrų atakos. Tarp 50- 60 ėjimų Stasiui, atrodo, pavyko neįmanoma –iškeisti valdoves ir pereiti į bokštų baigmę be pėstininko. Išsigelbėjimas rodėsi nebetoli, tačiau sukliudė ceitnotas ir didžiulis nuovargis po “smarkių lakstymų”.

Š.Šulskis bandė rikinėje baigmėje “įkalinti” T.Laurušo rikį. Planas beveik pavyko, tačiau T.Laurušas sėkmingai “užmūrijo” įsiveržimo kelius į savo stovyklą ir sugebėjo išlaikyti MRU “vartus sausus”. I.Starostitui taip pat nepavyko įveikti pasiaukojančios, nors ir aklos V.Sakalausko gynybos bokštinėje baigmėje.

 

Lenta 15 „Margiris- 2” (Kaunas) Reit. 9 „Drakonas „(Šiauliai) Reit. 1 : 4
1 Gucaga, Augustas  (b) 1841 Žilinskas, Vaidotas  (j) 2036 ½ – ½
2 Butvilas, Aistis  (j) 1863 Tamošaitis, Rimas  (b) 2101 0 – 1
3 Stremavičius, Pijus  (b) 1767 Einikis, Vidmantas  (j) 2185 ½ – ½
4 Aleknavičius, Andrius  (j) 1614 Šetikienė, Gražina  (b) 1911 0 – 1
5 Motuza, Nedas  (b) 1380 Jašmontas, Benediktas  (j) 0 0 – 1

 

“Margirio” dublerių komanda, besilygiuojanti į pagrindinę Kauno klubo sudėtį, uoliai ėmė pavyzdį iš vyresniųjų, ir patyrusi tris pralaimėjimus, taip pat nusileido Šiaulių “Drakonui” 1:4.

 

LŠL IV ratas 2017.02.18   17.30

 

Lenta 1 „Margiris- 1” (Kaunas) Reit. 8 „Sūduva” (Marijampolė) Reit. 3½:1½
1 GM Šulskis, Šarūnas  (b) 2518 Pultinevičius, Paulius  (j) 2391 1 – 0
2 GM Starostits, Ilmars  (j) 2418 Žukauskas, Arnas Povilas  (b) 2142 ½ – ½
3 FM Šolys, Laimutis  (b) 2360 Babrauskas, Darius  (j) 2013 ½ – ½
4 FM Tvarijonas, Tomas  (j) 2277 Šumskis, Rimvydas  (b) 2092 ½ – ½
5 Steponavičius, Stasys  (b) 2173 Arulis, Algimantas  (j) 2078 1 – 0

 

Šeštadienis su dviem ratais per dieną tapo sunkia diena daugeliui LŠL komandų. “Margiriui”, net žaidžiant su netituluotais Marijampolės šachmatininkais, buvo nelengva per porą valandų atsigauti nuo rytmetį patirto šoko. Pralaimėjimas dar virė gyslose… Gal vienam Š.Šulskiui, ne visada pasižyminčiam komandine dvasia, rytinis pralaimėjimas išėjo į naudą. Įsiutęs dėl nepaimtos T.Laurušo tvirtovės, “Margirio” didmeistris sudraskė gležną P.Pultinevičiaus sicilišką gynybą per 20 ėjimų ir pasišalino stebėti greta vykusių LMŠL batalijų.

Nepaisant ankstyvo “įvarčio”, marijampoliškiai nesirengė lengvai pasiduoti. Turėdamas baltąsias figūras, labai vangiai žaidė L.Šolys, nesugebėjęs sukelti D.Babrauskui menkiausių nepatogumų slaviškojoje partijoje. Smarkiai nužaidė Karo-Kano gynybą I.Starostitas, įleidęs A.P.Žukausko žirgą į centrinį e5 forpostą. Jeigu šachmatų partijos metu nebūtų uždrausta kalbėtis, ir kuris nors autoritetas būtų pašnibždėjęs Marijampolės moksleiviui, kad jo padėtis strategiškai laimėtina, tai, matyt, Ilmarui ši partija galėjo baigtis liūdniau.

Užvis sunkiausia atgauti kvapą buvo T.Vedricko “nukamuotam” T.Tvarijonui. Nevykusiai prasiskaičiavęs siciliškojoje partijoje Tomas prarado kokybę ir atsidūrė aiškiai pralaimėtinoje pozicijoje. Labai įtempta, gausi abipusiais šansais ir variantais kova virė S.Steponavičiaus – A.Arulio dvikovoje.

IMG_6785

“Margirio” pergalei pakibus ant plono plauko, netikėtas persilaužimas su gausia logistine R.Šumskio pagalba atėjo daugelio “nurašytoje” T.Tvarijono partijoje. Kažkokiu būdu Tomui pavyko prisiartinti prie R.Šumskio karaliaus ir paaukojus žirgą, išsigelbėti amžinu šachu. Ilga, permaininga ir abipusėmis klaidomis gausi S.Steponavičiaus – A.Arulio partija baigėsi paskutiniąja visame LŠL rate. Herojiškai, bet karštligiškai bandydamas padėti gimtąjai “Sūduvai” A.Arulis atsisakė ėjimų kartojimo ir pasidavė 88-am ėjime. “Margirio” kapitonas pripažino, kad jau seniai gyvenime jis nesijautė tiek pavargęs, kaip tą šeštadienį po dvigubo rato…

 

Lenta 12 LASF Reit. 15 „Margiris- 2” (Kaunas) Reit. 2½:2½
1 Grybas, Gintaras  (b) 2028 Gucaga, Augustas  (j) 1841 1 – 0
2 AIM Šlušnys, Evaldas  (j) 1916 Butvilas, Aistis  (b) 1863 1 – 0
3 Novikovas, Anatolijus  (b) 1862 Stremavičius, Pijus  (j) 1767 0 – 1
4 Kuvšinov, Anatolij  (j) 1804 Aleknavičius, Andrius  (b) 1614 0 – 1
5 Pakalniškis, Romas  (b) 1810 Šiugždinis, Tautvydas  (j) 1388 ½ – ½

 

Iš duobės šeštadienio popietę ėmė kilti ir “Margirio” dubleriai, atkakliu pasipriešinimu sugebėję atimti komandinį tašką iš Lietuvos aklųjų ir silpnaregių federacijos šachmatininkų. Pažymėtina jaunojo P.Stremavičiaus pergalė prieš LASF čempioną A.Novikovą.

Įkvėpti sėkmės, MRU studentai šeštadienio popietę pasiekė dar vieną sunkią pergalę 3:2 prieš pajėgų, užsienio legionieriais sustiprintą Panevėžio “Gigant Chess” klubą. Nors MRU lyderis, dabartinis Lietuvos čempionas Tomas Laurušas gana greitai pralaimėjo prieš “Gigant Chess” atstovaujantį Baltarusijos didmeistrį A.Kovalevą, tačiau prie 2-osios lentos V.Sakalauskas įveikė V.Grabliauską, o prie 4-osios A.Brazdžionis – L.Stauską. Kitos dvi mačo partijos baigėsi taikiai.

IMG_6765

 

LŠL V ratas 2017.02.19   10.00

 

Lenta 2 LSK „Makabi” Reit. 1 „Margiris- 1” (Kaunas) Reit. 2½:2½
1 GM Kveinys, Aloyzas  (b) 2504 GM Šulskis, Šarūnas  (j) 2518 ½ – ½
2 GM Zagorskis, Darius  (j) 2466 GM Starostits, Ilmars  (b) 2418 ½ – ½
3 IM Kazakovskiy, Valeriy  (b) 2430 FM Šolys, Laimutis  (j) 2360 ½ – ½
4 IM Vaznonis, Vytautas  (j) 2383 FM Tvarijonas, Tomas  (b) 2277 ½ – ½
5 Germanavičius, Šarūnas  (b) 2335 Steponavičius, Stasys  (j) 2173 ½ – ½

 

Nepaisant didelių klubo, o ir paties ŠK “Margirio” pirmininko Algimanto Butnoriaus lūkesčių, Algimantui sveikatos būklė neleido sustiprinti klubo ir sekmadienį. O “Margirio” laukė labai grėsmingas varžovas –reitingu net 4 lentose kauniečius pranokstantis  Vilniaus LSK “Makabi”. Pridėkim dar “Makabi” turėtą baltosios spalvos pranašumą ir suprasime, kokia sunki diena vėl aušo “Margiriui”.

Atsispindintis mačo protokole rezultatas su visomis penkiomis lygiosiomis puikiai apgautų “protokolų žiurkę”. Tuo tarpu nors kelis mačo fragmentus gyvai stebėjęs žiūrovas, galbūt, apibūdintų šį mačą kaip vieną “kruviniausių” LŠL V rato akistatų.

Kauno klubui mačo pradžioje iššvaisčius paskutiniąsiąs dvi baltąsias spalvas 2-oje ir 4-oje lentoje, juodaisiais žaidę Š.Šulskis, L.Šolys ir S.Steponavičius pateko į kryžminę “Makabi” puolėjų A.Kveinio, V.Kazakovskio ir Š.Germanavičiaus ugnį. Trijų likusių “Margirio” žaidėjų pozicijos buvo pralaimėtina, bloga ir blogesnė. S.Steponavičiui pavyko palaipsniui išlyginti blogesnę padėtį. Likęs be dviejų pėstininkų, Š.Šulskis nustojo lankytis ne tik LMŠL skyriuje, bet ir apskritai kilti nuo lentos.Nors juodiesiems pavyko įsiveržti bokštu į 2-ąją gulstinę, netarodė, kad bokštas ilgai ten išsilaikys. A.Kveinys tikėjosi lengvai pakirsti šio bokšto palaikymą iš juodųjų stovyklos gilumos, tačiau “Margirio” didmeistris nepabūgo tolimesnių aukų ir sugebėjo klastingai prisėlinti žirgu valdovės sparne prie baltųjų karaliaus.

IMG_6780

Apie 30 ėjimą partija pasiekė kulminaciją. A.Kveinio materialinė persvara “išsipūtė” dar labiau, tačiau jo karalius liko apsuptas iš dviejų pusių, o kampuose įstrigę bokštai negalėjo “susišaukti”. Siekiant nubaidyti tamsų šešėlį nuo savo karaliaus veido, A.Kveiniui teko smarkiai “ploninti” savo turimų gėrybių sąrašą.Ruože iki 40-o ėjimo varžovai gausiai naikino vienas kito figūras, kol pagaliau Š.Šulskis tepaliko savo varžovui vieną bokštą. Lygiosios, sukėlusios gilų, neslepiamą “Makabi” didmeistrio apmaudą.

Deja, “Margirio” vargai tuo nesibaigė. Pasiekęs pirmosios kontrolės pabaigą, L.Šolys turėjo tiesiog vienu pėstininku mažiau prieš V.Kazakovskį. Laukė sunki, bekraštė gynyba valdovinėje baigmėje. Nemaloni situacija net ir labai patyrusiems šachmatininkams. Tačiau Laimutis pademonstravo olimpinę ramybę ir kantriai gynėsi, nepasiduodamas panikai. Gražiai pritaikęs centralizacijos ir pėstininkų baigmių žinias, jis neužleido pozicijų centre ir nieko nepešęs V.Kazakovskis pagaliau pripažino lygiąsias 62-u ėjimu. Dėkui, Laimuti!

 

Lenta 15 „Margiris- 2” (Kaunas) Reit. 17 LŠM (Kaunas) Reit. 3½:1½
1 Gucaga, Augustas  (b) 1841 Tamošiūnas, Tomas  (j) 2072 1 – 0
2 Butvilas, Aistis  (j) 1863 Mastaitis, Virgilijus  (b) 1837 ½ – ½
3 Stremavičius, Pijus  (b) 1767 Gailiūnas, Vytautas  (j) 1639 1 – 0
4 Perminaitė, Guoda  (j) 1814 Rauduvė, Algirdas  (b) 1634 ½ – ½
5 Aleknavičius, Andrius  (b) 1614 Domanaitis, Danas  (j) 1578 ½ – ½

 

Pirmąjai “Margirio” komandai “buksuojant” pirmenybėse, jai į pagalbą ateina klubo dubleriai. Sekmadienį jaunieji margiriečiai pelnė dar 2 komandinius taškus, nurungę Kauno LŠM komandą. Pergalės šaukliu vėl tapo Pijus Stremavičius, per nepilnus 20 ėjimų h-linija užmatavęs V.Gailiūną.

Sekmadienio rytą MRU tęsė pergalingą žygį toliau, įveikusi sostinės “Chess United” 4:1. T.Laurušas įveikė D.Chocenką, T.Vedrickas – J.Mickevičių, o A.Brazdžionis – M.Limontą. Kitos dvi mačo partijos baigėsi taikiai.

Likus dviems ratams iki pirmenybių finišo, Vilniaus MRU užtikrintai pirmavo lygoje, turėdamas maksimalius 10 mačų taškų. Jiems įkandin žengė “Gigant Chess”, turintis 8 taškus. III –IV vietas dalijosi Vilniaus LSK “Makabi” ir Kauno “Margiris”, turėję po 7 mačų taškus.

 

Šalia vykstančiose Lietuvos moterų šachmatų lygos pirmenybėse, kaip ir praeitą sezoną, tęsiasi atkakli kova tarp LMŠL čempionių titulą ginančios Vilniaus “MRU –ROSK Consulting” ir pirmosios Kauno “Margirio” komandos. Šeštadienio rytą įvyko šachmatų gerbėjų ilgai laukta šių komandų akistata.

LMŠL III ratas 2017.02.18   11.00

Lenta 3 „MRU-ROSK Consulting” (Vilnius) Reit. 1 „Margiris- 1” (Kaunas) Reit. 1½:1½
1 WIM Zaksaitė, Salomėja  (b) 2289 WGM Berzinia, Ilze  (j) 2323 ½ – ½
2 Batkovskytė, Dominyka  (j) 2125 WCM Šibajeva, Marija  (b) 1911 0 – 1
3 WFM Kasputė, Vesta  (b) 2068 Gailiūnaitė, Saulė (j) 1800 1 – 0

 

 

Prie 3-iosios mačo lentos patyrusi vilnietė V.Kasputė gražia karaliaus ataka įveikė Kauno moksleivę S.Gailiūnaitę, tačiau kaunietės atsigriebė prie 2-osios lentos, kur M.Šibajeva po dar aršesnės karaliaus medžioklės privertė kapituliuoti D.Batkovskytę.

IMG_6750

Rezultatui esant 1:1, mačo baigtis sprendėsi prie lyderių lentos, kur Vilniaus klubui atstovaujanti Lietuvos moterų čempionė Salomėja Zaksaitė kovojo prieš Latvijos olimpinės rinktinės žaidėją Ilzę Berzinią,. Ilga, labai aštri ir permaininga partija pagaliau baigėsi lygiosiomis 68-uoju ėjimu. Tad lygiosios 1,5:1,5, o LMŠL aukso intriga toliau kaitins šachmatų gerbėjų emocijas..

 

Lenta 5 KTU (Kaunas) Reit. 6 „Margiris- 2” (Kaunas) Reit. 1½:1½
1 Klepeckaitė, Radvilė  (b) 1749 WFM Vanagaitė, Giedrė  (j) 2014 0 – 1
2 Juknaitė, Aurelija  (j) 1708 Radzvilavičienė, Daiva  (b) 1645 ½ – ½
3 Mačiulaitytė, Barbora  (b) 1629 Plutaitė, Aušra  (j) 1309 1 – 0

 

Patyrusiai “Margirio-2” žaidėjai Eglei Marcinkevičienei šeštadienį negalint žaisti dėl krikšto mamos laidotuvių, į aikštelę išeiti teko 13-metei Kauno moksleivei Aušrai Plutaitei. Jos varžovė B.Mačiulaitytė kryptingai siekė pergalės baltosiomis figūromis. Aušrelei supainiojus prancūziškosios gynybos ėjimus, B.Mačiulaitytė išvystė stiprų spaudimą f-liniją ir pasiekė savo tikslą 39-u ėjimu. Komandai pusiausvyrą grąžino G.Vanagaitė, juodaisiais daugeliu parametrų pranokusi R.Klepeckaitę Griunfeldo gynyboje.

LMŠL IV ratas 2017.02.18   17.30

 

Lenta 1 „Margiris- 1” (Kaunas) Reit. 4 VŠK „Bokštas” (Plungė) Reit. 2 : 1
1 WGM Berzinia, Ilze  (b) 2323 WIM Kiseleva, Simona  (j) 2214 0 – 1
2 WCM Šibajeva, Marija  (j) 1911 WFM Domarkaitė, Laima  (b) 2139 1 – 0
3 Perminaitė, Guoda  (b) 1814 Meškėnaitė, Rugilė  (j) 1702 1 – 0

 

Popietiniame rate pirmoji “Margirio” komanda tik po nelengvos kovos palaužė giliomis  tradicijomis žinomą Plungės klubą. Kertine tapo M.Šibajevos pergalė juodaisiais prieš patyrusią L.Domarkaitę.

IMG_6773

Iš abejotiną reputaciją turinčios skandinaviškosios partijos kilusiame mitelšpilyje baltųjų šansus dėl silpno juodųjų c5 pėstininko galima būtų vertinti kaip geresnius, jei ne žiūrovo akį rėžiantis plungiškės ceitnotas. Marija mikliai statė taktines žabangas kiekviename žingsnyje, o nuo to L.Domarkaitės ceitnotas tik gilėjo. Pagaliau, nesulaukusi pirmosios kontrolės pabaigos, plungietė ryžosi “pjauti derlių” 35.R:c5? Marija staigiai šoko bokštu iš pasalos Bc8:c 5-e 5+, o žirgu prisijungė į baltųjų karaliaus puolimą per užleistą f4-lauką.Gelbėdama karalių nuo gresiančio mato, L.Domarkaitė vargais negalais sugebėjo pasiekti antrą laiko kontrolę, pakelyje netekusi viso bokšto.

Garbės pergalę plungiškėms pelnė į didžiuosius šachmatus grįžtanti S.Kiseleva, kurios žaidime buvo galima justi bundantį “alkį šachmatams”.

 

Lenta 8 „Jūra” (Klaipėda) Reit. 6 „Margiris- 2” (Kaunas) Reit. 1½:1½
1 Zykienė, Rita  (b) 1902 WFM Vanagaitė, Giedrė  (j) 2014 0 – 1
2 Idzelienė, Asta  (j) 1628 Radzvilavičienė, Daiva  (b) 1645 ½ – ½
3 Saunoriūtė, Milda  (b) 1371 Plutaitė, Aušra  (j) 1309 1 – 0

 

Po nesėkmingo LMŠL starto dar vieną komandinį tašką pelnė antroji “Margirio” moterų komanda, sugebėjusi atsilaikyti prieš Klaipėdos “Jūrą”. Pasibaigus dviem mačo partijoms, rezultatas buvo 0,5:1,5 “Margirio” nenaudai, tačiau komandos lyderė G.Vanagaitė, gana ankstyvoje Griunfeldo gynybos stadijoje nusavinusi 2 R.Zykienės pėstininkus, nepaliko pastarajai jokių išsigelbėjimo vilčių bokštinėje baigmėje.

IMG_6770

 

LMŠL V ratas 2017.02.19   10.00

 

 

Lent. 5 KTU (Kaunas) Reit. 1 „Margiris- 1” (Kaunas) Reit. 0 : 3
1 Klepeckaitė, Radvilė  (b) 1749 WGM Berzinia, Ilze  (j) 2323 0 – 1
2 Juknaitė, Aurelija  (j) 1708 WCM Šibajeva, Marija  (b) 1911 0 – 1
3 Mačiulaitytė, Barbora  (b) 1629 Gailiūnaitė, Saulė  (j) 1800 0 – 1

 

Kovoje dėl aukso “Margiriui” nebeužtenka laimėti – reikia laimėti kuo stambiau, geriausia “sausu rezultatu”. Turėdamos ženklų kvalifikacinį pranašumą prieš KTU studentes, “Margirio- 1” merginos šią programą įvykdė, tačiau M.Šibajeva tikslą pasiekė ne be baimę keliančių nuotykių. Tačiau “MRU-ROSK Consulting” pozicijų taip pat neužleido, “sausai” įveikusi “Jūrą” 3:0.

 

Lent. 6 „Margiris- 2” (Kaunas) Reit. 7 LASF Reit. 1½:1½
4/1 Joffe, Roza  (b) 1985 Sidaravičiūtė, Rūta  (j) 1486 ½ – ½
4/2 Urbanavičiūtė, Danutė (j) 1756 Karsokaitė, Irena  (b) 1584 ½ – ½
4/3 Marcinkevičienė, Eglė  (b) 1561 Benkunskienė, Violeta  (j) 1602 ½ – ½

 

Po dviejų šeštadienį atidirbtų “juodų” partijų, “Margiris- 2” kapitonas Š.Šulskis nusprendė leisti pailsėti komandos lyderei G.Vanagaitei. Komanda sekmadienį į kovą išėjo atnaujintos, gerai pailsėjusios sudėties ir neatsiliko nuo LASF nei vienu žaidybiniu parametru. Nepaisant aštraus taškų trūkumo, priešininkių komanda neturėjo realių proveržio momentų nei vienoje partijoje. Tad šįsyk apsieita ne tik be skaudžių pralaimėjimų, bet ir pelnytas dar vienas komandinis taškas.

IMG_6776

Likus dviems ratams iki LMŠL pabaigos, dėl aukso žūtbūtinai grūmęsi Vilniaus “MRU – ROSK Consulting” ir Kauno “Margiris-1” turėjo po 9 mačų taškus. Pagal papildomus lentų taškus vilnietės “Margirį” lenkė vos pustaškiu (13 prieš 12,5). Gerus šansus LMŠL bronzai išlaiko Plungės VŠK “Bokštas”, turintis 7 mačų taškus.

 

LŠL, LMŠL statistika “Chess-results” ; partijų transliacija

Įrašas paskelbtas temoje NAUJIENOS. Išsisaugokite pastovią nuorodą.