Pašto sistema

Didmeistrio Arturo Neikšāno vebinaras ketvirtadienį 20.30 val. – įėjimas laisvas!

Latvijos olimpinės rinktinės narys ir Kauno ŠK „Margirio” atstovas Arturs Neikšāns iš Rygos – ne tik vienas pajėgiausių Rytų Baltijos zonos didmeistrių, bet ir pasižymėjęs šachmatų rašytojas. Vienas paskutinių Arturo veikalų, sulaukęs pripažinimo tarp kvalifikuotų šachmatininkų – naujoviška siciliškosios gynybos traktuotė baltaisiais po 1.e4 c5 2.Žf3 prieš du populiarius juodųjų tęsinius 2…d6 ar 2…Žc6, kur A.Neikšāns siūlo žaisti 3.Rb5 vietoj ilgus dešimtmečius pagrindiniu laikyto 3.d4 ėjimo.

Neiksans webbinar 2020

Siciliškosios gynybos variantas 1.e4 c5 2.Žf3 Žc6 3.Rb5 debiutų teorijoje žinomas Rossolimo varianto pavadinimu. Debiutų teorijoje jis populiarus abiem spalvomis jau mažiausiai du dešimtmečius. Paskutiniame Finaliniame mače dėl Pasaulio čempiono karūnos tarp Magnus Carlsen’o ir Fabiano Caruana’os jis tapo plačia grumtynių arena abiem Pasaulio čempiono vardo siekėjams, kur Pasaulio čempiono titulą gynęs M.Carlsen’as naudodavo variantą juodaisiais.

Rossolimo 2020

Rossolimo varianto pradžia

Šį ketvirtadienį (gegužės 7d.) 20.30 Lietuvos laiku A.Neikšāns, bendradarbiaudamas su „Modern Chess” šachmatų medijų leidykla,  „Zoom” platformoje vyksiančiame nuotoliniame vebinare apžvelgs savo indėlį Rossolimo variante, remdamasis jau atliktais  ir „Modern Chess” publikuotais savo analizais. Bus paaiškintos susidarančios pėstininkų struktūros ir pateikti konkrečiai galintys susidaryti variantai.

Vebinaras pavadinimu „Understand the Rossolimo Sicilian – Pawn Structures & Theoretical Overview” vyks anglų kalba. Vebinaro trukmė – apytiksliai valanda.

Didmeistrio A.Neikšāno kvietimas į ketvirtadienio vebinarą „YouTube”

Užsiregistruoti į nemokamą A.Neikšāno vebinarą galite čia . Kviesdami aktyviai dalyvauti,linkime Jums gero stebėjimo ir vertingų žinių įgijimo!

 

ŠK „Margirio” administracija

 

Įrašas paskelbtas temoje NAUJIENOS. Išsisaugokite pastovią nuorodą.