Pašto sistema

Baigėsi Lietuvos vaikų greitieji čempionatai Dubingiuose

Sekmadienį, gegužės 24d. Dubingiuose vyko Lietuvos vaikų ir jaunių greitųjų šachmatų čempionatai. Buvo rungiamasi atskirose (BM 08, 10, 12, 14, 16 ir 18 metų) amžiaus grupėse. Vyriausiųjų (BM 18) amžiaus grupėje lygių nebuvo turnyro favoritui, tarptautiniam meistrui Titui Stremavičiui, laimėjusiam visas 8 partijas iš tiek pat galimų, ir iškovojusiam aukso medalį. Antras liko kitas Kauno moksleivis, praėjusiam sezone taip pat gynęs „Margirio” garbę LŠL, Laurynas Miknevičius (6tšk.). Tiek pat taškų surinkęs šiaulietis Marijus Vičas dėl prastesnio Buchholco rodiklio turėjo tenkintis bronza.

Stremavicius 2015_resize

Titas Stremavičius (2015m. nuotr.)

Labai įdomiai klostėsi BM 14 amžiaus čempionatas. Čia mergaitės ryškiai dominavo prieš berniukus. Aukso medalį čia laimėjo šiaulietė Miglė Semonavičiūtė (7 tšk. iš 8 gal.), o antra liko „Margirio” atstovė Marija Šibajeva iš Klaipėdos (6,5 tšk.). Joms už nugarų likęs kaunietis Markas Černiauskas (6tšk.) turėjo tenkintis bronza. Galbūt lyčių lygybė jau nebe miražas? Būtų dar įdomu sulaukti tokio bendro čempionato rimtaisiais šachmatais lentelės…

Visų amžiaus grupių Lietuvos greitųjų šachmatų čempionatų Dubingiuose rezultatai

Įrašas paskelbtas temoje NAUJIENOS. Išsisaugokite pastovią nuorodą.