Pašto sistema

Skopjėje vyksta Europos šachmatų klubų taurė

Šeštadienį, spalio 15d. Makedonijos sostinėje Skopjėje įvyko Europos klubų taurės varžybų atidarymas. Vyrų turnyre dalyvauti užsiregistravo 50 klubų, o moterų turnyre – 12 klubų. Deja, startiniame sąraše šiemet nėra Lietuvos komandų.

Vyrų skyriuje (moterų dalyvavimas čia taip pat nedraudžiamas) kiekvienas mačas vyksta prie 6 lentų, o mačo rezultatas įvertinamas komandiniais taškais (2,1,0). Moterų skyriuje kiekvienas mačas vyks prie 4 lentų, o jo baigtis taip pat įvertinama komandiniais taškais. Europos klubų taurėje bus sužaisti 7 ratai šveicariška sistema. Partijai bus skiriama 90 min. 40 ėjimų + 30 min. iki partijos pabaigos, nuolat pridedant 30 sek. už kiekvieną atliktą ėjimą, pradedant pirmuoju.

 

Makedonija 2009

„Margiris” šiais metais į Makedoniją neišvyko

Europos vyrų taurės varžybose didžiausią vidutinį reitingą (2771) turi čempionų vardą ginantis Azerbaidžano “SOCAR” klubas. Jam atstovauja tokios įžymybės kaip F.Caruana (2796), V.Topalov (2813), A. Giri (2798) ir kiti grandai. Už “SOCAR”’o rikiuojasi “Siberia” (Rusija; vid. rtg. 2752) ir Makedonijos “Alkaloid” (2731), į savo sudėtį užverbavęs galingus legionierius iš Rusijos, Ukrainos ir Kinijos. Moterų varžybose aukščiausią vid. reitingą 2510 tarp 12 klubų turi Gruzijos “Nona”, kurios sudėtis paremta Gruzijos olimpinės moterų rinktinės atstovėmis.

Oficiali Europos klubų taurės Skopjėje svetainė; partijų transliacija; rezultatai.

Įrašas paskelbtas temoje Uncategorized. Išsisaugokite pastovią nuorodą.