Pašto sistema

Rygoje paaiškėjo Latvijos moterų čempionato prizininkės!

Antradienį (spalio 10d.)Rygoje, Latvijos investicijų ir plėtros patalpose baigėsi Latvijos moterų šachmatų čempionatas. Surinkusi 6 tšk. iš 7 gal., aukso medalio savininke pirmą kartą tapo WFM Linda Krūmiņa (rtg. 2096). Po trijų iš eilės iškovotų bronzos medalių sidabras šiemet atiteko WGM Ilzei Berziņai (2245), jau ne vienerius metus puikiai ginančiai Kauno ŠK „Margirio’ garbę Lietuvos ir tarptautinėse varžybose. Mūsų klubas nuoširdžiai džiaugiasi Ilzės sportiniu pasiekimu Latvijos moterų čempionate!

Bronzos medalis atiteko rygietei Nelijai Maklakovai (1800). Tokiu būdu Linda Krūmiņa iškovojo teisę atstovauti Latvijos moterų rinktinei kitąmet Batumyje (Gruzija) įvyksiančioje Šachmatų olimpiadoje!

 

Latvijas sieviesu cempionats 2017

Latvijos moterų čempionato-2017 paskutinysis ratas. Artimajame plane – būsima Latvijos čempionė Linda Krūmiņa. Šalia – sidabro laimėtoja Ilze Berziņa (LŠF nuotrauka)

 

Prieš prasidedant paskutiniajam lemiamam ratui į čempionės titulą dar pretendavo visos 3 medalininkės. L.Krūmiņa turėjo 5,5 tšk., N.Maklakova – 5, o I.Berziņa – 4,5. Kuomet kitos šachmatininkės savas partijas jau buvo pabaigusios, čempionato kovos dar vyko prie pirmųjų dviejų staliukų, kaitindamos varžybų intrigą iki vėlaus antradienio vakaro. Ilzei pavyko juodosiomis figūromis įveikti N.Maklakovą ir pakilti į antrąją lentelės vietą. Savo ruožtu L.Krūminiai pavyko, žaidžiant juodaisiais, atsilaikyti prieš patyrusią WGM Ingūną Ernestę (2133). Lygiosiomis jį surinko 6 tšk. ir iškovojo šalies čempionės titulą, tačiau I.Ernestei teko susitaikyti su ketvirta vieta – 4,5 tšk.

Čempionato rezultatus, dalyves ir užimtas vietas apžvelgti galima čia.

Lygiai kaip ir atidaryme, taip ir uždaryme vėl dalyvavo didmeistrė, daugkartinė Latvijos moterų čempionė, dabartinė Latvijos finansų ministrė Dana Reizniece-Ozola, kuri įteikė tiek specialius prizus, tiek taures nugalėtojoms.

 

Šaltinis : Latvijos šachmatų federacija

Čempionato partijų transliacija

partijos chessbomb kanalu

Įrašas paskelbtas temoje NAUJIENOS. Išsisaugokite pastovią nuorodą.