Pašto sistema

Prasideda Europos kurčiųjų komandinis šachmatų čempionatas Kaune!

 

Šį trečiadienį, birželio 1 2d. Kaune, Įgulos karininkų ramovėje prasideda Europos kučnebylių komandinis šachmatų čempionatas (21st ICCD European Club Team Deaf Chess Championship). Kauno ir Lietuvos šachmatų mėgėjus kviečiame apsilankyti ir stebėti šio kontinentinio čempionato eigą!

Šachmatų gerbėjų dėmesiui pateikiame išankstinį numatomų dalyvių sąrašą. Galima įsitikinti, jog Kaune numatomas mažiausiai 10 Europos šalių atstovavimas : registruoti dalyviai iš Rusijos, Ukrainos, Anglijos, Vokietijos, Lenkijos ir kt. Europos valstybių.
ICCD 21-asis Europos kurčiųjų klubų komandinis čempionatas
Kaunas, 2013 m. birželio 12-17d.
Dalyvių sąrašas

Dalyvių sąrašas

   Klubai, pavardės  FIDE Elo reitingai
1. „Silent“ Zagrebas, Kroatija  
 
  1. Zlatko Klaric
2416
  1. Bogdan Bozinovic
2241
  1. Toni Vujčic
2142
  1. Darko Švec
1929
  1. Nikola Perkovic
1900
2. Jekaterinburgas, Rusija  
 
  1. 1.     Gerasimov Alexender
2188
  1. Gerasimova Olga
2090
  1. Botalova Yulia
1972
  1. Sobolev Yuri
2266
  1. Kudriavtseva Natalia
2188
3. Sofia Chess deaf club, Bulgarija  
 
  1. Ninov Nikolay
  2. Georgiev Veselin
  3. Serafimov Dimitar
  4. 4.   Orev Petar
 

2374

2227

2186

4. Hamburger Gehoerlosen Sport Verein, Vokietija  
 
  1. Salov Sergey
2229
  1. Kevorkov Artur
2236
  1. Ghadimi Mohammadreza
2147
  1. Jentsch Dieter
2173
  1. Hoyer Olaf
1889
5. London Deaf chess club, Anglija  
 
  1. Kreuzer Christopher
1960 (FIDE)
  1. Dunlop Neil
1838 (FIDE)
  1. David Barry
1818 (ENG)
  1. Dunn Richard
1778 (ENG)
  1. Dwek Ilan
1730 (ENG)
6. Bat Yam Oasis Club for Deaf, Izraelis  
       1.  Gruenfeld Yehuda 2442
     2.  Chernyak Mikhaylo  
     3.  Milner Gedalia  
     4.  Malyi Heorhiy

5.  Margulis Alexander

 
 
7. Arkadia Otwock, Lenkija  
 
  1. Checiak Krzysztof
2156
  1. Strzelecki Jerzy
2093
  1. Marczukiewicz Jerzy
1976
  1. Szalko Maciej
1694
8. Rikis, Vilnius  
 
  1. Jankūnas Tomas
2028
  1. Patackas Jonas
1909
  1. Petrauskas Gediminas
1873
  1. Osadčij Jurij
 
  1. Samoilova Liudmila
 
9. Helsinborg klub „Karnan“, Švedija  
 
  1. Borg Peter
 
  1. Korenkiewicz Jaroslav
 
  1. Molnar Ferenc
 
  1. Scheidemantel Rolf
 
10. Deaf Regional Sportclub, Gomel „A“, Baltarusija  
 
  1. Kudrashou Siargei
 
  1. Herasimau Igar
 
  1. Tsitou Dzmitry
 
  1. Antsyferau Uladzislau
 
11. Lemberg, Lvov, Ukraina  
 
  1. Openyshev Volodymyr
 
  1. Semchyshyn Volodymyr
 
  1. Bilskyy Volodymyr
 
  1. Bilskyy Mykola
 

 

 

ICCD 2-asis Europos  atviras kurčiųjų šachmatų klubų turnyras

Dalyvių sąrašas

  Klubai, pavardės FIDE Elo reitingai
1. Maskva  „A“,  Rusija  
 
  1. Muratov  Lir
  2. Chernov  Igor
2116

2086

  1. Pogoskin  Roman
2079
  1. Petrov  Alexey
2015
  1. Lebedev Sergey Y.
 
2. Maskva  „B“  
       1.  Beketov  Viktor 2043
     2.  Muratov  Rustem  
     3.  Zhaferova  Flura  
     4.  Trifonova  Irina  
3. Beruner GSV 1900 e.V. Shach, Berlin, Vokietija  
 
  1. Lorgie Horst
 
  1. Jahnke Andreas
2029
  1. Israel Ingo
 
  1. Heidenreich Andre
 
4. Tyla  „A“, Kaunas  
 
  1. Narbutas Lukas
 
  1. Kniūras Alvydas
 
  1. Dragūnas Kęstutis
 
  1. Jankus Raimundas
 
  1. Marcinkevičienė Eglė
1669
5. Gomel Deaf Regional Sportclub,

Baltarusija

 
 
  1. Mikhalionok  Alena
 
  1. Titsoua  Hanna
 
  1. Khmaryna  Alena
 
  1. Lenchanka  Nina
 
  1. Bobryk  Nina
 
6. Minsk Deaf Regional Sportclub  
 
  1. Bahdanovich  Viachaslau
 
  1. Horbach  Vasili
 
  1. Zuyeu  Viachaslau
 
  1. Pedzko  Serhei
 
  1. Duchko Uladzimir
 
7. Tyla „B“ Kaunas  
 
  1. Tėvainis Edminas
 
  1. Edgaras Lisovskis
 
  1. Vaida Lukošiūtė
 
  1. Darius Rutkauskas
 

 

 

Europos 21-ojo kurčiųjų klubų komandinio čempionato Kaune programa

 

Birželio 12d., trečiadienis

17:00-19:30   –   Atvykimas, sutiktuvės, kapitonų susirinkimas ir I rato burtai

21:00              –    Atidarymas

Birželio 13d., ketvirtadienis

9:30-14:00    –    I ratas

14:00-15:00   –   Pietūs

15:00-19:30   –   II ratas

Birželio 14d., penktadienis

9:00-13:30   –    III ratas

13:30-14:30  –     Pietūs

15:00-19:30   –    IV ratas

Birželio 15d., šeštadienis

9:00-13:30     –   V ratas

13:30-14:30   –    Pietūs

15:00-19:30   –   VI ratas

Birželio 16d., sekmadienis

9:00-13:30    –   VII ratas

13:30-14:30 –    Pietūs

14:30            – Laisvalaikis Kaune

19:00            – Uždarymas ir pabaigtuvių banketas

Birželio 17d., pirmadienis

9:00-12:00   –   Išvykimas

 

Kategorijos: Uncategorized.