Pašto sistema

Panevėžyje prasidėjo stambus tarptautinis šachmatų festivalis

Pirmadienį (birželio 6d.) Panevėžyje prasidėjo tarptautinis festivalis “Panevėžys Open 2016”. Festivalyje žaidžiama net 5 atskiruose turnyruose. Vyksta du uždari ratiniai turnyrai. “GM Panevėžys 2016” turnyre yra įmanoma įvykdyti didmeistrio (GM) normos balą. Panašiai “IM Panevėžys 2016” turnyre  aspirantai varžosi dėl tarpt. meistro (IM) normos balo.

Šalia vyksta ir atviri A, B ir C turnyrai šveicariškąja sistema, suskirstyti pagal žaidėjų pajėgumą, amžių ir reitingą. Viso festivalyje žaidžia 97 žaidėjai net iš 14 valstybių! “Panevėžys Open 2016” festivalį organizuoja ir vykdo tarptautinis organizatorius iš Panevėžio IO Arvydas Baltrūnas.

Panevezys vasara I

Birželio 6-12d.  Panevėžyje vyksta tradicinis tarptautinis vasaros festivalis ” Panevėžys Open 2016″

 

Festivalyje rungtyniauja nemažai buvusių ir esamų ŠK “Margiris” narių. GM turnyre didmeistrio normos ambicingai siekia šių metų Lietuvos čempionas IM Tomas Laurušas (rtg. 2436). IM turnyre varžosi IM Titas Stremavičius (2446) ir Stasys Steponavičius (2192). Atviruosiuose turnyruose kovoja nemažai “Margirio” jaunosios pamainos žaidėjų.

Deja, pirmajame rate T.Laurušas nusileido svečiui iš Indijos IM Senthilvel Nitin’ui (2375). IM turnyre Titas Stremavičius įveikė uzbeką FM Rustamą Bunyatov’ą (2227), o S.Steponavičius nusileido viešniai iš Rusijos WIM Alinai Bivol (2359).

Oficiali “Panevėžys Open 2016” svetainė, partijų transliacija ;  rezultatai

Įrašas paskelbtas temoje NAUJIENOS. Išsisaugokite pastovią nuorodą.