Pašto sistema

Kūno kultūros ir sporto departamente pagerbti sporto senjorai

Ketvirtadienį ( kovo 17d.) Vilniuje, Kūno kultūros ir sporto departamente prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės pagerbti pasižymėję Lietuvos sporto senjorai. KKSD generalinis direktorius Edis Urbanavičius apdovanojo padėkos ženklais savo gyvenimą sportui pašventusius asmenis. Į sceną atsiimti apdovanojimų ėjo rankinio, plaukimo, dviračių sporto, bokso, lengvosios atletikos ir kitų sporto šakų puoselėtojai.

Nuošalyje nebuvo palikti ir šachmatininkai. „Margirio” pirmininkas Algimantas Butnorius buvo apdovanotas KKSD Plakete už šachmatų sporto plėtotę 70 metų sukakties proga.

KKSD 0317

Edis Urbanavičius skiria Algimantui Butnoriui vyriausybinį KKSD apdovanojimą 70 metų sukakties proga (Vilnius, 2016.03.17)

 

Panevėžio moksleivių šachmatų mokyklos trenerė Salvinija Gabrilavičienė buvo apdovanota sidabro medaliu „Už nuopelnus Lietuvos sportui” už šachmatų plėtotę moksleiviams 60 metų sukakties proga. Anatolijus Novikovas analogišką sidabro medalį atsiėmė už aklųjų ir silpnaregių šachmatų sporto plėtotę 50 metų sukakties proga.

Daugiau informacijos apie iškilmingą šalies sporto senjorų pagerbimą galite rasti oficialioje KKSD svetainėje

Įrašas paskelbtas temoje NAUJIENOS, Uncategorized. Išsisaugokite pastovią nuorodą.