Pašto sistema

Jaunieji Kauno šachmatininkai mėgino jėgas „Undinėje“

 

Praėjusį šeštadienį, gegužės 25d., laisvalaikio centre „Undinė“ vyko Kauno šachmatų federacijos surengtas turnyras miesto ikimokyklinio ir jaunesniojo mokyklinio amžiaus vaikams, kurių darželiuose bei mokyklose yra dėstomi šachmatai.

Nors šio laisvalaikio centro šeimininkai drauge su Kauno šachmatų federacija buvo numatę eilę pramogų „Undinės“ lauko teritorijoje, lietus privertė dalyvius glaustis viduje. Čia, atidžiai stebimi Kauno šachmatų federacijos instruktorių, dėstančių vaikams šachmatus darželiuose ir pradinėse mokyklų klasėse, jaunieji šachmatininkai mėgino  per mokslo metus įgytas žinias 5 ratų varžybose. Arenos viršuje savo atžalų kovas stebėjo ir karštai palaikė tėveliai.

Užvirė tarpmokyklinės jaunųjų Kauno šachmatininkų varžybos „Undinėje“

 

Kauno m. vaikų greitųjų šachmatų turnyras „Undinė“

                              Galutinė rikiuotė

Vieta Pavardė               Klasė   Mokykla                  Tšk.   M-Buch. Buch.Progr.

 

1-2  Slendzoka, Domas        2     Jonučių vid.          5         9.0  16.0   15.0

Šilkaitis, Laimis       2     Šilo prad.                      5         8.5  14.5   15.0

3      Venskūnas, Danielius    3     Paparčio prad.   4.5       9.5  15.5   12.5

4-13  Achilles, Aras          1     Žemaičio                      4        10.0  16.0   12.5

Pavlavičius, Karolis    2     Vėtrungė                   4         9.0  16.0   14.0

Valaitytė, Gabija       3     Paparčio prad.            4         9.0  15.5   13.0

Eimontas, Einardas      2     Vėtrungė                   4         9.0  14.5   14.0

Pedišius, Antanas       2     Bacevičiaus prad.    4         9.0  14.5   11.0

Daukšys, Osvaldas       2     Palemono vid.          4         8.5  14.0   12.0

Šlapkauskas, Povilas    1     Garliavos vid.          4         8.0  12.0   11.0

Ramanauskas, Matas      4     Bacevičiaus prad. 4         7.5  12.0   10.0

Klemantavičius, Matas   3     Humanitarinė m-la 4         7.5  11.5   11.0

Maleckas, Simonas       1     Bacevičiaus prad.   4         7.0  11.5   11.0

14-19 Bačėnas, Rojus          2     Senamiesčio prog. 3.5      10.5  17.0   12.5

Šimkus, Andrius         3     Eigulių pagr.                 3.5       7.5  13.5    9.5

Valys, Rokas            2     Jonučių vid.                      3.5       7.5  13.5    9.5

Ramonaitė, Saulė        3     Valdorfo                        3.5       7.5  12.5   11.0

Žagarys, Ugnius         2     Bacevičiaus prad.      3.5       6.5  10.0    8.5

Šlapkauskaitė, Vaidilė  4     Garliavos vid.          3.5       6.0  12.0   10.0

20-39 Aleknavičius, Vincas    4     Vileišių m-la     3        11.0  18.0   12.0

Bolmantas, Saulius      1     Vėtrungė                     3        10.0  17.0   12.0

Vyšniauskas, Vilius     1     Tirkiliškių prad.         3        10.0  17.0   10.0

Strelčiūnas, Ignas      4     Humanitarinė m-la     3        10.0  16.0    9.0

Šidlauskas, Mykolas     3     Babtai                            3         9.5  15.0   11.0

Pikarevskis, Matvejus   4     A.Puškino gimn.     3         9.0  15.5   10.5

Stanys, Domantas        3     Vėtrungė                      3         9.0  14.5   11.0

Kurčinkovas, Kornelijus 3     Paparčio prad.      3         8.0  14.0    9.0

Čistovas, Tadas         2     Paparčio prad.                 3         8.0  13.5    8.0

Fabich, Marius          4     Vėtrungė                            3         8.0  12.5    9.0

Švykas, Paulius         4     Garliavos vid.                   3         7.5  13.5   10.0

Žilinskas, Mykolas      4     Bacevičiaus prad.        3         7.5  13.0    7.0

Janušaitis, Martynas    1     Šviesos prad.                3         7.0  13.0    7.0

Motiejūnas, Matas       3     Humanitarinė m-la     3         7.0  12.5   10.0

Žiemys, Ričardas        2     Vėtrungė                          3         7.0  11.5   10.0

Stankevičius, Rokas Š   2     Šviesos prad.              3         6.5  13.5    9.0

Čepas, Vytautas         2     Bacevičiaus prad.          3         6.5  11.5   11.0

Venclovas, Ugnius       1     Gedimino sporto         3         6.5  11.5    9.0

Nacevičius, Matas       2     Humanitarinė m-la     3         6.5  11.5    9.0

Gaučys, Gintaras        2     Humanitarinė m-la      3         6.0  11.5   10.0

40-50 Beržinytė, Greta        4     Bacevičiaus prad. 2.5      10.0  16.0    8.5

Survilaitė, Ieva        1     Jonučių vid.                      2.5       9.0  14.0    9.5

Padgornas, Mantas       1     Romainių prad.         2.5       9.0  13.5    7.5

Triuniakovas, Nedas     3     Eigulių pagr.             2.5       8.5  13.5    8.0

Dudakas, Emilis         3     Gedimino sporto          2.5       7.5  12.0    8.5

Riauba, Rokas           1     Julijanavos                      2.5       7.0  13.0    6.5

Bružas, Skalvis         1     Žaliakalnio prog.             2.5       7.0  12.0    6.5

Onaitis, Ignas          2     Jonučių vid.                      2.5       6.5  13.0    6.0

Maliauskas, Deividas    1     Humanitarinė m-la  2.5       6.5  11.5    8.5

Nedzinskas, Dijus       2     Lapių pagr.                     2.5       5.5  11.0    6.0

Kviklys, Liutauras      1     Garliavos vid.               2.5       5.0   9.0    6.5

51-68 Gečiauskas, Vilius      3     Paparčio prad.    2        11.0  18.0    9.0

Paukštė, Vilius         2     Jonučių vid.                      2         9.0  15.0    7.0

Senūta, Povilas         2     Žemaičio                            2         8.5  13.5    7.0

Urbanavičiūtė, Liepa    3     Palemono vid.           2         7.5  13.5    6.0

Katilius, Adomas        2     Veršvų                              2         7.5  12.0    5.5

Katkevičius, Titas      1     Humanitarinė m-la        2      7.5  12.0    5.0

Žekas, Rokas            3     Humanitarinė m-la            2        7.5  11.5    7.0

Jankauskas, Vilius      2     Romainių prad.                2       7.5  11.5    5.0

Narbutas, Nojus         3     Palemono vid.                    2       7.5  11.5    3.0

Didžiūnaitis, Audrius   3     Šviesos prad.                  2       7.0  11.5    7.0

Žmuida, Justas          3     Tirkiliškių prad.                  2       7.0  11.0    7.0

Katilius, Simonas       2     Veršvų                                   2       7.0  10.5    4.5

Spitrys, Domantas             Nemuno vid.                       2       6.5  11.5    3.5

Karklelis, Lukas        1     Garliavos vid.                         2       6.5  11.0    5.0

Rimavičius, Dominykas   2     Bacevičiaus prad.       2     6.5  10.5    5.0

Paukštys, Arnoldas      2     Humanitarinė m-la          2     6.5  10.5    5.0

Tarasevičiūtė, Stela    1     Humanitarinė m-la            2    5.5  11.0    4.5

Januševičius, Kristupas 2     Humanitarinė m-la       2    3.0   6.5    3.0

69-77 Petrauskaitė, Vaiva     1     Paparčio prad.     1.5   9.0  15.0    6.5

Račickas, Matas         1     Senamiesčio prog.               1.5    8.5  14.5    7.0

Petrauskaitė, Ieva      1     Žaliakalnio prog.                 1.5   7.5  12.0    6.0

Juodžiukynas, Laurynas  2     Šviesos prad.                1.5    7.0  10.5    5.5

Vaišvila, Ignas         1     Tirkiliškių prad.                        1.5       7.0  10.0    3.5

Rūkavičiūtė, Eglė       1     Vėtrungė                                 1.5       6.5  10.5    4.0

Jasevičius, Matas       2     Palemono vid.                      1.5       6.0  10.0    4.0

Stankevičius, Rokas T   1     Tirkiliškių prad.               1.5       6.0   9.5    3.0

Žiukas, Jonas           2     Valdorfo                                      1.5       5.0  10.0    2.5

78-86 Skaudas, Tadas          1     Tirkiliškių prad.            1         7.0  13.0    4.0

Andriuškevičius, Valdas 3     Paparčio prad.                  1         7.0  12.5    3.0

Magilinskas, Žygimantas 4     Romainių prad.                1         7.0  11.5    4.0

Karvelis, Ignas         1     Jonučių vid.                                   1         6.5  11.5    1.0

Girčytė, Urtė           2     Romainių prad.                              1         6.5  10.0    3.0

Orlauskaitė, Paulina    3     Jonučių vid.                             1         6.0  10.5    5.0

Armonas, Ugnius         4     Humanitarinė m-la                1         5.0   9.0    2.0

Dailidavičius, Kajus    2     Šviesos prad.                            1         1.0   4.0    1.0

Kripavičius, Nojus      3     Gedimino sporto                     1         1.0   1.0    1.0

87-89 Sabaliauskas, Ignas     2     Tirkiliškių prad.       0.5       6.5  11.0    2.5

Kinderevičius, Matas    1     Jonučių vid.                         0.5       6.5  10.0    1.0

Sarapinas, Matas        2     Humanitarinė m-la                 0.5       3.5   8.0    1.0

90-92 Stankevičiūtė, Augustė  3     Palemono vid.      0         8.0   8.0    0.0

Sabaliauskas, Dovydas   2     Šviesos prad.                      0         3.5   3.5    0.0

Čėsna, Aivaras          4     Julijanavos                                   0         3.0   3.0    0.0

 

 

 

 

KŠF prezidentas D.Pilinkus sveikina pasižymėjusiuosius „Undinės“ varžybose

 Mokyklinė rikiuotė

Vieta              Mokykla                   Tšk.

 

1              BACEVIČIAUS PRAD. 12

2                  PAPARČIO PRAD.    11.5

3-4                  JONUČIŲ VID.      11

VĖTRUNGĖ          11

5                   GARLIAVOS VID.    10.5

6             HUMANITARINĖ M-LA 10

7-8                  ŠVIESOS PRAD.     8

PALEMONO VID.     8

9-10        GEDIMINO SPORTO   6.5

TIRKILIŠKIŲ PRAD. 6.5

11-12            EIGULIŲ PAGR.     6

ŽEMAIČIO          6

13              ROMAINIŲ PRAD.    5.5

14-16                VALDORFO          5

SENAMIESČIO PROG. 5

ŠILO PRAD.        5

17-18                    VERŠVŲ            4

ŽALIAKALNIO PROG. 4

19-21         A.PUŠKINO GIMN.   3

BABTAI            3

VILEIŠIŲ M-LA     3

22-23          JULIJANAVOS       2.5

LAPIŲ PAGR.       2.5

24                  NEMUNO VID.       2

by Swiss Perfect (TM)  www.swissperfect.com

„Priešaky –būsimoji Lietuvos meistrų ir meistrių karta“ (iš D.Pilinkaus kalbos tėveliams)

Plačiau apie renginį –laisvalaikio centro „Undinė“ svetainėje

 

Kategorijos: Uncategorized.