Pašto sistema

Dingo Aidas Labuckas!


Su dideliu nerimu pranešame Lietuvos, Kauno ir “Margirio“ klubo nariams, žaidėjams ir visiems šachmatų gerbėjams, kad kovo 17d., sekmadienį iš savo namų Jonavoje, Kosmonautų gatvėje išėjo Aidas Labuckas ir nuo to laiko dingo be žinios. Buvo apie 18.00 vakaro. Pasakęs kartu gyvenusiai motinai Laimutei Labuckienei, kad eina pasivaikščioti prieš miegą, jis daugiau nebegrįžo iki šiol.

Turint omenyje, kad Aidas savo gyvenimą buvo pašventęs šachmatams, pastaruosius 10 metų alkoholio negėrė nei lašo, eidavo miegot apie 21.00 ir buvo gana tylus žmogus, ši žinia yra išties pribloškianti. Anot mamos, jeigu Aidui kur tekdavo ilgiau užtrukti, jis visuomet stengdavosi jai telefonu tai pranešti, kad nesijaudintų. Minimąjį sekmadienį, anot L.Labuckienės, jis pasivaikščioti ėjo jau trečiąjį kartą. Su savim nepasiėmė nei piniginės, nei telefono. Dėl to menkai tikėtina atrodo galimybė, kad Aidas būtų vykęs į Kauną, kur būdamas jaunesnis jis atvažiuodavo iš Jonavos kiekvieną savaitgalį, kad galėtų pasinerti į savo gyvenimo žaidimą kartu su Kauno šachmatų mėgėjais.

Primename, kad Aidas Labuckas (gim. 1968m.) yra tarptautinis šachmatų sporto meistras (IM), daugkartinis Jonavos miesto čempionas, Lietuvos vyrų čempionatų finalų dalyvis, yra atstovavęs Lietuvos olimpinei rinktinei ir „Margirio“ klubui tarptautinėse arenose. Aidas yra pats ištikimiausias „Margirio“ narys nuo pat klubo įsikūrimo pradžios. Dėl jo besąlygiško atsidavimo ir meilės šachmatams net pačiais juodžiausiais Lietuvos šachmatų istorijos laikotarpiais po Nepriklausomybės atkūrimo, šachmatai ne tik neišnyko, bet ir suklestėjo Kaune ir Kauno apskrityje.

Centre –Aidas Labuckas

L.Labuckienė pripažįsta, kad Aidas skaudžiai išgyveno pernai mirusio tėvo Broniaus Labucko netektį, kurį atsimename kaip taip pat didelį šachmatų entuziastą, mielai atvykdavusį parungtyniauti į Kauną. Nors Aidas Labuckas buvo registruotas Kauno „Margirio“ paraiškoje neseniai pergalingai mūsų klubui pasibaigusiose LŠL varžybose, jis buvo perspėjęs klubo vadovybę, kad dėl paūmėjusių sveikatos problemų jis tikrai šį sezoną negalės žaisti už klubą. Nepaisant to, Aidas pažymėjo, kad jį ir toliau domina greitieji šachmatų turnyrai, ypač vykdomi Kaune. „Nebeturiu sveikatos žaisti rimtaisiais šachmatais.Man kur kas labiau tinka greitieji“, -teigė Aidas prieš kelis mėnesius.

Asmenis, mačiusius ar girdėjusius apie Aidą Labucką po kovo 17d., prašom pranešti tel.8-37-324091(ŠK „Margiris),  8-614-00377 (Š.Šulskis), 8-682-14925 (A.Rauduvė) arba Jonavos policijai 8-349-72982.

Įrašas paskelbtas temoje Uncategorized. Išsisaugokite pastovią nuorodą.